SITE MAP
9/07/2020

Klubový sraz


fotografie ze srazu

Sobota, 8.března 2008

Každá pořádná sopka má nejen kráter s jícnem, ale také svoje žhavé jádro, kde to pořádně vře, burácí a jindy jen trochu bublá. My s oblibou používáme název sopka, Italové obvykle vulkano (psáno „vulcano“), nevím, možná mají i jiné názvy. Možná, že majitel restaurace Vulkán v Hradci Králové neměl na mysli přímo sopku – chcete-li vulkán, ale mně se ten název zdá docela příhodný, obzvlášť sedí-li u stolu naše parta.

Dnes tomu nebylo jinak. Také to u našeho stolu trochu bublalo, občas zabouřilo, ale jen smíchem - to když se povedl nějaký vtip nebo byla dána do placu nějaká „veselá příhoda z natáčení“. A když si Míra Fajmon, Honza Fajt a Láďa Levinsky objednali klobásku, byla pozornost nás všech upřena na to voňavé opečené masíčko. Snažili jsme se je přesvědčit, že to určitě nebude dobré, že … , ale však to známe. Bohužel, nezbylo. Jiní mlsali medovník, dobrou kávičku i vídeňskou, řidiči jen nealko pivo.

Další setkání nás čeká v dubnu na bowlingu v Týništi nad Orlicí, snad bude gulášek, pivečko gambrinus i plzeň a hlavně si trochu protáhneme poněkud zlenivělá těla. Těšíte se? Já ano.

Vašek